☰

Jaunumi

Pieaudzis piekļuves tiesību izkrāpšanas uzbrukumu skaits

Microsoft informē, ka pēdējo mēnešu laikā manāmi audzis Office 365 piekļuves tiesību izkrāpšanas uzbrukumu skaits. Šajā gadījumā uzbrucēju mērķis ir iegūt daudz plašāku piekļuvi dažādiem lietotājam pieejamiem resursiem, ko nevar panākt ar ierastajiem pikšķerēšanas uzbrukumiem.

[] Brīdinājumi

Mobilo ierīču aizsardzība OUCH! jūlijs 2021

Mobilās ierīces nodrošina lielisko iespēju sazināties ar draugiem, iepirkties, izmantot bankas pakalpojumus tiešsaistē, skatīties filmas, spēlēt spēles un veikt neskaitāmas citas darbības. Tā kā šīm ierīcēm ir būtiska loma jūsu dzīvē, ir svarīgi, lai jūs un jūsu ierīces būtu drošas un aizsargātas.

[] Ieteikumi lietotājiem

Kiberlaikapstākļi (JŪNIJS)

Pieejami kiberlaikapstākļi par 2021. gada jūniju. Kiberlaikapstākļi ir CERT.LV speciālistu apkopots pārskats īsā un pārskatāmā formā par Latvijas kibertelpā svarīgākajiem notikumiem pagājušajā mēnesī. Kiberlaikapstākļi tiek noteikti piecās dažādās kategorijās.

[] Ziņas

Pieejama statistika par 2021. gada 2. ceturksni

CERT.LV reģistrētie apdraudējumi no 01.04.2021. līdz 30.06.2021.

[] Statistika

Pieejama statistika par 2021. gada jūniju

CERT.LV reģistrētie apdraudējumi no 01.06.2021. līdz 30.06.2021.

[] Statistika

Windows servisa "Print Spooler" ievainojamības

(PAPILDINĀTS 16.07.21.) Microsoft 15.jūlijā publicējis informāciju par trešo Windows servisa “Print Spooler” ievainojamību (CVE-2021-34481) pēdējo divu mēnešu laikā. Šī ievainojamība ļauj uzbrucējam palielināt tiesības lokālās sistēmas ietvaros. Rezultātā uzbrucējs var augšupielādēt kaitnieciskas programmas, kā arī skatīt, mainīt un dzēst datus.

[] Brīdinājumi
Drošības incidentu karte