Jaunumi

Noderīgi materiāli

[] Noderīgi materiāli

Droša atbrīvošanās no mobilās iekārtas

Daudzi cilvēki atbrīvojas no vecajām ierīcēm, nepadomājot par personīgo informāciju, kas joprojām ir ierīcē. Decembra OUCH! izdevumā mēs apskatīsim, kāda informācija var būt mobilajā ierīcē un kā to droši izdzēst, pirms jūs atbrīvojaties no vecās ierīces vai atdodat to kādam citam.

[] Ieteikumi lietotājiem

Krāpnieciski e-pasti grāmatvežiem

Uzņēmumu un pašvaldību vadītāju vārdā grāmatvežiem tiek izsūtīti viltoti e-pasti ar lūgumu veikt pārskaitījumu uz Lielbritāniju.

[] Brīdinājumi

Iznākušas nedēļas ziņas par drošības incidentiem Nr.42-2016

Uzlauztu interneta vietni izmanto šifrējošā vīrusa izplatīšanai, kāda uzņēmuma mājas lapa tiek izmantota bankas lietotāju apkrāpšanai, viltota kāda uzņēmuma tīmekļa vietne.

[] Pārskati

Kā uzņēmumiem pasargāties no apjomīgas naudas summas izkrāpšanas

Turpinās gadījumi, kad uzņēmēji krāpniecisku aktivitāšu rezultātā zaudē liela apjoma naudas līdzekļus. Vienas krāpniecības ietvaros radītie zaudējumi sniedzas no 2 000 līdz pat 78 000 eiro.

[] Aktualitātes

Valsts iestāžu vadītāji piedalās kiberdrošības mācībās “Kiberdzirnas 2016”

Valsts un pašvaldību iestāžu vadītāji un par informācijas tehnoloģiju drošību atbildīgie darbinieki piedalījās kiberdrošības mācībās "Kiberdzirnas 2016". Mācību mērķis ir veicināt institūciju vadītāju izpratni par kiberdrošības incidentiem, to iespējamām sekām, kā arī nepieciešamo rīcību kiberdrošības incidentu novēršanai.

[] Aktualitātes

Kalendārs

Digitālā ēra

Latvijas Nacionālā bibliotēka

Datorologa akcija iniciatīvas "Strādā jebkur" ietvaros

KIM pagalms, Sporta iela 2, Rīga

Drošības incidentu karte